Uw product is succesvol toegevoegd aan uw offerte aanvraagBekijk uw offerte aanvraag
| Productcode | CoWa-70007220.36 |
|---|---|
| Stapelbaar | Ja |
| Hoeveelheid per doos | 36 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Breedte bovenkant | 80 mm |
| Bodembreedte | 60 mm |
| Hoogte van het glas | 80 mm |
| Inhoud | 20 cl - US 6.76oz |
| Kleur | Transparant |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Herbruikbaar | Ja |
| Recyclebaar | Ja |
| Prijsindicatie exclusief btw | €€ |
| Prijsindicatie overzicht: Inclusief verzending Nederland / FOB | ![]() |
Artikelnummer: CoWa-072 Wijn / Whiskey glas stapelbaar
Categorieën: Onbreekbare glazen, Sterke Drank, Wijnglazen
Gerelateerde producten
-

CoWa-14515443.24 bierglas viking normaal (24pcs)bierglas op voet normaal (12pcs)
Product al toegevoegd in uw offerte aanvraag -

CoWa-1000512T30.100 Tritan BPA vrij (100pcs)
Toevoegen aan offerte -

CoWa-110003333.12 longdrink glas (12pcs)
Toevoegen aan offerte -

CoWa-370401110.4 pitcher 110cl (4pcs)
Toevoegen aan offerte


