| Productcode | CoWa2705.0 |
| Materiaal | glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 86 mm |
| Artikelhoogte | 306 mm |
| Inhoud randvol | 100cl/33.814oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0,575 kg |