Uw product is succesvol toegevoegd aan uw offerte aanvraagBekijk uw offerte aanvraag
| Productcode | CoWa-850073.24 |
|---|---|
| Stapelbaar | Nee |
| Hoeveelheid per doos | 24 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Breedte bovenkant | 38 mm |
| Bodembreedte | 29 mm |
| Hoogte van het glas | 54 mm |
| Inhoud | 2.5 cl - US 0.85oz |
| Kleur | Transparant |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Herbruikbaar | Ja |
| Recyclebaar | Ja |
| Prijsindicatie exclusief btw | € |
| Prijsindicatie overzicht: Inclusief verzending Nederland / FOB | CoWa-1600 040 47. 6 |
Artikelnummer: CoWa-007 Shotglas 2.5 cl
Categorieën: Onbreekbare glazen, Sterke Drank
Gerelateerde producten
-

CoWa-95010328.36 longdrink glas (36pcs)
Toevoegen aan offerte -

CoWa-14515443.24 bierglas viking normaal (24pcs)bierglas op voet normaal (12pcs)
Toevoegen aan offerte -

Cocktail drinkglas luxe kunststof (72pcs) CoWa-152506045.072
Toevoegen aan offerte -

CoWa-95010128.48 bierglas licht klein (48pcs)
Toevoegen aan offerte


CoWa-1600 040 47. 6