| Productcode | CoWa2470.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 135 mm |
| Hoogte van snoeppot | 210 mm |
| Inhoud randvol | 150cl/50.721oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.675 kg |