Beschrijving
De Bola-serie is een van de meest populiare series porselein van dit moment, en dat is niet zo gek! De serie is bijzonder uitgebreid en van Europese kwaliteit, 100% porselein.
CoWa-3008818.24 Bola espresso kop wit (24pcs)
| Productcode | CoWa0881.2 |
|---|---|
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Hoeveelheid per doos | 24 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 65 mm |
| Artikelhoogte | 54 mm |
| Inhoud | 8 cl - US 2.7oz |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.125 kg |
De Bola-serie is een van de meest populiare series porselein van dit moment, en dat is niet zo gek! De serie is bijzonder uitgebreid en van Europese kwaliteit, 100% porselein.