Beschrijving
Sublimatiemok hartvorm
Leuk om te personaliseren
CoWa-2740.0 Sublimatiemok hartvorm wit 25cl (36pcs)
| Productcode | CoWa2740.0 |
|---|---|
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Hoeveelheid per doos | 36 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 82 mm |
| Artikelhoogte | 96 mm |
| Inhoud | 25 cl - US 8.45oz |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.315 kg |
Sublimatiemok hartvorm
Leuk om te personaliseren