| Productcode | CoWa2575.0 |
| Materiaal | glas |
| Hoeveelheid per doos | 12 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 75 mm |
| Artikelhoogte | 320 mm |
| Inhoud randvol | 100cl/25.360oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0,87 kg |