| Productcode | CoWa2450.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 105 mm |
| Hoogte van snoeppot | 177 mm |
| Inhoud randvol | 75cl/25.360oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.49 kg |