| Productcode | CoWa2485.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 80 mm |
| Hoogte van snoeppot | 129 mm |
| Inhoud randvol | 500cl/13.356oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0,36 kg |