| Productcode | CoWa-850206125.12 |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 12 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 73,5 mm |
| Hoogte van het glas | 88 mm |
| Inhoud randvol | 25/8,453oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.325 kg |
| Prijsindicatie exclusief btw | |
| Prijsindicatie overzicht: Inclusief verzending Nederland / FOB | ![]() |






