| Productcode | CoWa2291.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 90 mm |
| Hoogte van het glas | 210 mm |
| Inhoud randvol | 59cl/19.950oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.155 kg |