| Productcode | CoWa3501.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 100 mm |
| Hoogte van snoeppot | 100 mm |
| Inhoud randvol | 50cl/16.907oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.6 kg |