| Productcode | CoWa2560.0 |
| Materiaal | Porselein |
| Hoeveelheid per doos | 12 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 75 mm |
| Artikelhoogte | 232 mm |
| Inhoud randvol | 50cl/16.907oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0,55 kg |