| Productcode | CoWa2032.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | Boven 80 Midden 91mm |
| Hoogte van het glas | 218 mm |
| Inhoud | 49 cl - US 16.57oz |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.203 kg |