| Productcode | CoWa-1600040B47.6 |
|---|---|
| Stapelbaar | Nee |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Breedte bovenkant | 94 mm |
| Bodembreedte | 80 mm |
| Hoogte van het glas | 185 mm |
| Inhoud | 47 cl - US 15.9oz |
| Kleur | Zwart |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Herbruikbaar | Ja |
| Recyclebaar | Ja |
| Prijsindicatie exclusief btw | €€€€ |
| Prijsindicatie overzicht: Inclusief verzending Nederland / FOB | CoWa-1600 040 47. 6 |
Artikelnummer: CoWa-040z Gin tonic
Categorieën: Cocktail glazen, Onbreekbare glazen


CoWa-1600 040 47. 6


