| Productcode | CoWa1815.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 12 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 70 mm |
| Hoogte van het glas | 160 mm |
| Inhoud randvol | 45 cl - US 15.22oz |
| Stapelbaar | Nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.54 kg |