| Productcode | CoWa2330.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 85 mm |
| Hoogte van het glas | 229 mm |
| Inhoud randvol | 38,5cl/13.018oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.145 kg |