| Productcode | CoWa1786.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 64 mm |
| Hoogte van het glas | 186 mm |
| Inhoud randvol | 38cl/12.849oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0,18 kg |