| Productcode | CoWa2045.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 83 mm |
| Hoogte van het glas | 203 mm |
| Inhoud randvol | 35cl/11.834oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.13 kg |