| Productcode | CoWa1827.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 12 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 87,5 mm |
| Hoogte van het glas | 195 mm |
| Inhoud randvol | 33cl/11.158oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.15 kg |