Uw product is succesvol toegevoegd aan uw offerte aanvraagBekijk uw offerte aanvraag
| Productcode | CoWa-100003230.12 |
|---|---|
| Stapelbaar | Ja |
| Hoeveelheid per doos | 12 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Breedte bovenkant | 74 mm |
| Bodembreedte | 52 mm |
| Hoogte van het glas | 118 mm |
| Inhoud | 30 cl - US 10.2oz |
| Kleur | Transparant |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Herbruikbaar | Ja |
| Recyclebaar | Ja |
| Prijsindicatie exclusief btw | €€€ |
| Prijsindicatie overzicht: Inclusief verzending Nederland / FOB | CoWa-1600 040 47. 6 |
Artikelnummer: CoWa-032 Multiglas Polycarbonaat 30cl (12pcs)
Categorieën: Frisdrank, Onbreekbare glazen, Uncategorized
Gerelateerde producten
-

CoWa-2755.0 Sublimatie mok Binnenzijde + Oor licht groen 30cl (36pcs)
Toevoegen aan offerte -

CoWa-2753.0 Sublimatie mok Binnenzijde + Oor Oranje 30cl (36pcs)
Toevoegen aan offerte -

CoWa-2756.0 Sublimatie mok Binnenzijde + Oor licht roze 30cl (36pcs)
Toevoegen aan offerte -

CoWa-2751.0 Sublimatie mok Binnenzijde + Oor Zwart 30cl (36pcs)
Toevoegen aan offerte


CoWa-1600 040 47. 6