Beschrijving
| Productcode | CoWa0889.2 |
|---|---|
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Hoeveelheid per doos | 36 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 77 mm |
| Artikelhoogte | 96 mm |
| Inhoud | 25 cl - US 8.45oz |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.26 kg |
CoWa-0889.2 Bola cappuccino hoog Kop wit (36pcs)





