| Productcode | CoWa0762.0 |
| Materiaal | Porselein |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 68 mm |
| Artikelhoogte | 100 mm |
| Inhoud randvol | 23cl/7.777oz |
| Stapelbaar | Ja |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0,215 kg |