| Productcode | CoWa0633.0 |
| Materiaal | Porselein |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 70 mm |
| Artikelhoogte | 92 mm |
| Inhoud randvol | 18cl/6.086oz |
| Stapelbaar | Ja |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0,175 kg |