| Productcode | CoWa-170051650.48 |
|---|---|
| Stapelbaar | Nee |
| Hoeveelheid per doos | 48 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Breedte bovenkant | 63 mm |
| Bodembreedte | 80 mm |
| Hoogte van het glas | 191 mm |
| Inhoud | 50 cl - US 16.90oz |
| Kleur | Transparant |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Herbruikbaar | Ja |
| Recyclebaar | Ja |
| Prijsindicatie exclusief btw | €€€€ |
| Prijsindicatie overzicht: Inclusief verzending Nederland / FOB | ![]() |
Artikelnummer: CoWa-516 Bier / cocktail glas
Categorieën: Bierglazen, Cocktail glazen, Onbreekbare glazen






