| Productcode | CoWa011.02 |
| Materiaal | Bierviltkarton |
| Kleur | Wit |
| Minimale order | 5.000 stuks |
| Dikte viltjes | 1,4 tot 1,5mm |
| Artikeldiameter | 10,7 cm - 4.21 inch |
| Aantal export verpakking | 2.500 stuks |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Max kleuren bedrukking | full color |
| Herbruikbaar | Ja - beperkt |
| Gewicht export verpakking | 15 kg |