| Productcode | CoWa1811.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 6 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 65 mm |
| Hoogte van het glas | 145 mm |
| Inhoud randvol | 35 cl - US 11.83oz |
| Stapelbaar | Ja |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.42 kg |