| Productcode | CoWa-580602170.4 |
|---|---|
| Stapelbaar | Nee |
| Hoeveelheid per doos | 4 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Breedte bovenkant | 150 mm |
| Bodembreedte | 86 mm |
| Hoogte van het glas | 279 mm |
| Inhoud | 170 cl - US 57.5oz |
| Kleur | Transparant |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Herbruikbaar | Ja |
| Recyclebaar | Ja |
| Prijsindicatie exclusief btw | |
| Prijsindicatie overzicht: Inclusief verzending Nederland / FOB | ![]() |
Artikelnummer: CoWa-602 Pitcher 170 cl
Categorieën: Bierpullen & Pitchers, Onbreekbare glazen






