| Productcode | CoWa2051.0 |
| Materiaal | Glas |
| Hoeveelheid per doos | 24 stuks |
| Vaatwasser bestendig | Ja |
| Artikeldiameter | 103 mm |
| Hoogte van het glas | 228 mm |
| Inhoud randvol | 47cl/15.892oz |
| Stapelbaar | nee |
| Bedrukken | Mogelijk |
| Rondom bedrukken | nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Gewicht | 0.211 kg |